Знімне дно
Дно ДСП/МДФ
У всіх моделях передбачена можливість прибирання під ліжком. Для цього дно виконується знімним.

Дно виконано з ламінованої МДФ завтовшки 10мм або ламінованої ДСП 16мм і встановлюється на дерев'яні напрямні. Під час прибирання дно просто зсувається. Для зручності кожен сегмент має ручки.

Глибина ніші для зберігання у виконанні "Стандарт" становить h=160мм. Для Американки глибина ніші h*=170мм.

При замовленні ліжка в опції "Дно" вибираєте Змінне дно ДСП/МДФ.
ТКАНИННЕ ДНО
Тканинне дно виконується з міцної технічної тканини і встановлюється замість змінного дна з МДФ. За такої конструкції речі лежать просто на підлозі. Тканина оберігає їх від пилу.

Кріплення до каркаса - на липучках. Це дає змогу проводити прибирання під ліжком.

Одна з переваг конструкції - збільшення ніші для зберігання. У стандартному виконанні висота h=240-290мм. Розмір залежить від висоти використовуваної ніжки.

Американка h*=230-300мм.

Як ми бачимо, місткість ніші В ДВА РАЗИ більша, ніж у традиційному виконанні. Дозволяє зберігати габаритні речі, наприклад, валізи, пилосос, тощо. За місткістю ніша для зберігання дорівнює шафі-купе в передпокій.
ДНО З ХДФ
У конструкції "Два короби" дно виконано незнімним, з ХДФ. Однак передбачена можливість встановлення високої ніжки 100-150мм. Ця висота дає змогу використовувати для прибирання швабру, пилосос або робот-пилосос. Враховуйте цей факт при замовленні, оскільки в стандартній комплектації встановлюється ніжка висотою 30мм.

Глибина ніші h=210мм.
Made on
Tilda