Каркас
ДВА КОРОБИ
Каркас виготовлен з ламінованої ДСП. Поставляється в зібраному вигляді. Панелі з ДСП з'єднані між собою за допомогою брусків з твердолистяних порід деревини: бука або ясена. Дно з ХДФ жорстко кріпиться до дна каркаса і забезпечує прямокутну форму короба. Ребра жорсткості з букових рейок підсилюють дно і жорсткість всієї конструкції. Товщина царги разом із настилами становить 30 мм.

Для ліжок з шириною спального місця 140см і вище використовується конструкція з двох коробів. Короби з'єднуються між собою за допомогою гвинтових стяжок.

Ніжки кріпляться до кутових брусків. За замовчуванням використовуються пластикові ніжки заввишки 30 мм. Можливе встановлення дерев'яних або металевих ніжок висотою до 100 мм (див. розділ Ніжки).

Увага! Опція "Знімний чохол" - недоступна.

Увага! Опції "Змінне дно" і "Тканинне дно" - недоступні.

При замовленні ліжка в опції "Каркас" обираєте Два короби. Для деяких моделей ця опція недоступна.

РОЗБІРНИЙ КАРКАС
Царги каркасу виконані з комбінації ДСП, фанери і натуральної деревини. Внутрішня сторона обшита тканиною. Царги з'єднуються між собою під 45 градусів за допомогою потужних сталевих кронштейнів, товщиною 2,5 мм. Для двоспальних ліжок, по центру, додатково встановлюється поперечна царга, що сприймає основне навантаження.

Така конструкція каркасу забезпечує ліжку високу жорсткість, надійність і міцність. Витримує навантаження понад 500 кг.

Розбірний каркас може мати два виконання:

  • товщина царги 6см, відступ від краю узголів'я 4см.
  • товщина царги 10см, відступ від краю = 0см.

Поставляється в розібраному вигляді.

При замовленні ліжка в опції "Каркас" обираєте Розбірний короб #100 або #60 мм.
АМЕРИКАНКА
Конструктивна відмінність - матрац лягає на ортопедичну основу і каркас одночасно. Доступне лише виконання царги 10см зменшеної висоти - 20см.

Дана конструкція дозволяє зменшити габаритні розміри ліжка. Ширина ліжка = ширині матраца. Довжина ліжка = довжина матраца + товщина узголів'я.

Висота царги для "Американки" робиться меншою. Таким чином, висота ліжка разом із матрацом відповідає висоті ліжка в стандартному виконанні.

Усі інші функції та опції - такі самі, як у розбірного каркаса.

При замовленні ліжка в опції "Каркас" вибираєте Американка.
Знімний чохол
Деякі моделі ліжок можуть бути виконані зі знімними чохлами. Залежно від моделі, зі знімними чохлами можуть бути виконані бічні царги, або царги і узголів'я. Чохол можна легко зняти і почистити.

При замовленні ліжка в опції "Чохол" обираєте Знімний чохол.
Made on
Tilda