Ортопедична основа
Аксесуари
Ортопедична основа
Основа СТАНДАРТ
Каркас ортопедичної основи виготовлений зі сталевої труби січенням 30х30мм. Гнутоклеєні ламелі мають врізне кріплення. Вважається, що врізне кріплення надійніше, ніж накладне. Ламель гарантовано не вискочить.

Використовується тільки букова ламель шириною 53 мм і товщиною 8 мм. На відміну від березових ламелей, букові мають підвищені пружинні властивості і мають більш високу міцність (+20%).

У стандартному виконанні для каркаса завдовжки 2м використовується 15 ламелей. Відстань між ламелями становить 65мм. Така конструкція і розміри вважаються оптимальними.Збільшення числа ламелей призводить до збільшення жорсткості основи. Це може бути виправдано в разі недостатньої жорсткості матраца або підвищеної ваги людини. У цьому випадку ми пропонуємо два рішення:

  • посилену ортопедичну основу
  • еластичні ремені.

У всіх моделях основ додатково можуть встановлюватися регулятори жорсткості, що дають змогу змінити жорсткість матраца в будь-якому місці ортопедичної основи.

Основа Посилена
У деяких випадках потрібна більш жорстка основа. Наприклад, для людей з вагою понад 120 кг. У цьому разі має сенс використовувати посилену основу зі збільшеною кількістю ламелей.

Для каркаса довжиною 2м використовується 19 букових ламелей. Відстань між ламелями становить 45мм. Розмір ламелей 53х8мм.

У всіх моделях основ додатково можуть встановлюватися регулятори жорсткості, що дають змогу змінити жорсткість у будь-якому місці основи.

У посиленій основі використовується накладне кріплення ламелей.
Основа ПРЕМІУМ
Це найкраща основа, що дає змогу отримати максимальний ортопедичний ефект. Досягається це такими особливостями:

По-перше, використовується вузька букова ламель завширшки 38 мм і завтовшки 8 мм. Ламелі розташовуються в спеціальних кріпленнях попарно - 14 пар або 28 ламелей на 2м.

По-друге, спеціальні плаваючі кріплення додають ще один ступінь свободи. Ламель, на відміну від стандартного кріплення, працює в 2-х площинах. Це дає змогу отримати максимальний ортопедичний ефект.

Така конструкція реально збільшує точкову еластичність (ортопедичний ефект) матраца. Рекомендується для хороших матраців з високими ортопедичними властивостями.
Основа ЕКОНОМ
У тому випадку, коли не потрібен підйомний механізм, ми пропонуємо ортопедичну основу без металевої рами. Ламелі кріпляться до еластичних ременів і встановлюються на дерев'яні напрямні.

Основа не кріпиться до каркаса, а просто лежить на ньому. Незважаючи на відсутність підйомного механізму, ліжко має повноцінну нішу для білизни. Для доступу до ніші необхідно зняти матрац і зсунути (або згорнути в рулон) ламельну основу.

Виправдано для зберігання речей, якими рідко користуються. Наприклад, валізи, ялинка тощо.

При замовленні ліжка в опціях "Ортопедична основа" обираєте "Основа економ". В опціях "Підйомний механізм" обираєте "Без механізму".
Made on
Tilda